FOTOĞRAFINI ÇEK!

YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN KALAN SÜRE

GÜN

SAAT

DAKİKA

SANİYE

Work

ENERJİMİZİ ENERJİNİZLE BİRLEŞTİRİYORUZ

Sevgili Gençler,

İGDAŞ ile İstanbullulara güvenli, sürdürülebilir, yenilikçi, çevreye ve insana değer katan bir anlayışla doğal gaz hizmetleri sunuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğa ilham olan, enerji sektöründeki yenilik, çevreye duyarlılık ve kurumsal mükemmellik anlayışımız; global platformda örnek bir şirket olma emelimize ışık tutuyor.

İGDAŞ olarak biz, sosyal sorumluluk, eğitim ve sanat gibi toplumsal değerlere verilen önemin parlak yarınlar için son derece mühim olduğunu hiç unutmuyoruz. Her fırsatta sizlerle, bilimde, sanatta ve sporda buluşuyor olmak bizlere kıvanç veriyor. Bu sefer de “Enerjimiz Var” temalı fotoğraf yarışmamız ile siz gençlerin, yeteneklerini sergilemeleri ve enerjilerini tüm Türkiye ile paylaşmaları için köprü oluyoruz.

Türkiye’nin en büyük doğal gaz dağıtım şirketi olarak Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilerin, enerjinin kendileri için ne anlam ifade ettiğini objektifleri aracılığı ile yansıtacakları bu yarışmaya sizleri de davet ediyoruz.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi; “Biz her şeyi gençliğe bırakacağız... Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.”

Bizim de gelecek ümidimiz olan sizlerin bu olumsuz koşullarda dahi yüzümüzde bir tebessüm oluşturacak ve umutlarımıza renk katacak fotoğraflar çekeceğinize inancımız tam.

Genç kardeşlerime başarılar dilerim.

Dr. Mithat Bülent ÖZMEN
Genel Müdür